Infolinia 730 002 509

Oferowane spalinowe ogrodowe glebogryzarki Stihl to profesjonalny sprzęt przeznaczony zarówno dla ogrodników oraz sadowników, jak i rolników oraz leśników. Maszyny pozwalają na sprawne spulchnianie, napowietrzanie, przekopywanie i przemieszanie gleby. Konstrukcje są wyposażone w specjalnie zaprojektowane, wyprofilowane noże, które umożliwiają skuteczne kruszenie brył ziemi oraz podcinanie rozłogowych chwastów.

Produkty udostępniamy w wielu wersjach o różnych parametrach technicznych. Urządzenia można także wykorzystywać do wymieszania nawozów mineralnych i organicznych z podłożem. Zapraszamy do składania zamówień na wysokiej klasy artykuły renomowanej marki!

Glebogryzarka spalinowa Stihl – przydatna maszyna ogrodowa

Prezentowana maszyna z silnikiem spalinowym poradzi sobie w pracach związanych z zakładaniem trawników na prywatnych działkach rekreacyjnych i miejskich terenach zielonych. Glebogryzarka ogrodowa Stihl sprawdzi się również do przygotowania ziemi pod uprawę owoców, warzyw czy ziół. Wśród najważniejszych zalet i pożytecznych elementów sprzedawanych urządzeń należy wymienić m.in.:

  • komfort użytkowania – oburęczny regulowany uchwyt wyposażony w intuicyjny system regulacji przyspieszenia pozwala na kontrolowanie pracy,
  • system antywibracyjny – redukujący drgania silnika,
  • dzielony zespół roboczy – umożliwiający płynną regulację szerokości działania urządzenia,
  • składane koła i uchwyty – pozwalające na sprawny transport,
  • łatwe czyszczenie – noże tnące są łatwo dostępne, można je bezproblemowo zdemontować i dokładnie umyć.

Zachęcamy do przejrzenia oferty Tech-Dąb i wyboru odpowiedniego modelu ogrodowej spalinowej glebogryzarki Stihl.

Glebogryzarki spalinowe Stihl

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 000 000 000
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl